Nieuws

 • Lichtjes in de Vermaning 10-12-2022

  Dit jaar organiseert Aya Memoriam Foundation weer de herdenking Lichtjes in de Vermaning

  Lees meer
 • Nieuwe manier om te doneren aan onze stichting

  Sinds kort is ook Aya Memoriam Foundation in het bezit van een betaal qr code

  Lees meer
Meer nieuws

Mooie en bijzondere foto reportages door Aya Memoriam Foundation

De afgelopen periode hebben de fotografen van Aya Memoriam Foundation weer mooie, waardevolle maar vooral bijzondere fotoreportages mogen maken voor onze doelgroep. Als Foundation zijn wij vereerd dat we gevraagd worden om in het verlies van je kindje zowel in de vroege als latere weken van de zwangerschap een waardevolle herinnering op foto te mogen vastleggen. Iedere situatie is anders maar het verlies is eigenlijk altijd groot. Ondanks dat er helaas nog veel onbegrip is wanneer een kindje te vroeg stilgeboren wordt of wanneer er een zwangerschap wordt afgebroken zijn de ouder(s) erg "blij"dat ze bij ons de fotoreportage kosteloos aangeboden krijgen. Omdat wij als Aya Memoriam Foundation niet alleen de kosteloos fotografie aanbieden maar ook kosteloos informatie en advies geven over de mogelijkheden die er zijn in het nemen van afscheid van je kindje. Mede dankzij onze netwerkcontacten en hun proffessionele manier van werken, kunnen we in veel situaties onze doelgroep begeleiding/ ondersteuning geven in het nemen van afscheid en tijdens de uitvaart. We zijn dankbaar voor het vertrouwen en hopen hierdoor dat ouder(s), maar ook zorgverleners ons weten te vinden. 

Nieuws

 • Lichtjes in de Vermaning 10-12-2022

  Dit jaar organiseert Aya Memoriam Foundation weer de herdenking Lichtjes in de Vermaning

  Lees meer
 • Nieuwe manier om te doneren aan onze stichting

  Sinds kort is ook Aya Memoriam Foundation in het bezit van een betaal qr code

  Lees meer
Meer nieuws

Contact

Aya Memoriam Foundation
Capelle aan den IJssel

0640979294


Bank rekeningnummer
Rabobank NL68RABO0317909541
 • Donatie via QR Code

  Donatie via QR Code

  Sinds kort kunt u ook uw donatie doen via onze unieke Qr Code.

 • Tess Rose Bloemstukken op maat

  Tess Rose Bloemstukken op maat

  Samenwerking met Tess Rose bloemstukken op maat.

  Lees meer
 • Wolkenvriendjes

  Wolkenvriendjes

  Wolkenvriendjes platform voor ouders die een kind verliezen of hebben verloren

  Lees meer
 • Rene * Geeft

  Rene * Geeft

  Rene * Geeft is een samenwerking aangegaan met Aya memoriam Foundation. Het doel van rene *

  Lees meer
 • Scrolla sponsoring Website

  Scrolla sponsoring Website

  De website van Aya Memoriam Foundation is mede mogelijk gemaakt door sponsoring van Scrolla.

  Lees meer